Variant model 3519 TB
76.850 kr. inkl. moms61.480 kr. eks. moms
- 3 vejs tipper
- Fabriksny
- 3500 kg. totalvægt
Fri levering – Vi har fri levering ved køb over 15.000 kr., hvis leveringsadressen er på Sjælland og i København
Retur Politik – Vi yder 14 dages fortrydelsesret fra køber modtager varen. Se vores “handelsbetingelser“
Sikker Betaling – Med kreditkort via godkendt betalingsformidler.
Robust 3-vejs tiptrailer!
Her præsenteres du for Variants model 3519 TB i 3.500 kg. totalvægt. En robust og praktisk 3-vejs tiptrailer, udviklet til professionelle brugere med behov for effektiv transport af materialer. Med sin elektriske tipfunktion og solide konstruktion er den velegnet til håndværkere, entreprenører, gartnere og andre erhverv, hvor pålidelighed og funktionalitet er afgørende.
Traileren har nedfældelige og aftagelige sider og hjørnestolper, således du kan tilgå et helt fladt lad.
Med to aksler og hjul placeret under ladet opnås optimal stabilitet og maksimal ladplads.
Yderligere information
| Antal aksler | 2 |
|---|---|
| Bredde | 201 cm |
| Bredde (indvendig) | 185 cm |
| Bremser | Ja |
| Højde | 119 cm |
| Højde (indvendig) | _35 cm |
| Længde | 508 cm |
| Længde (indvendig) | 361 cm |
| Lasteevne | 2484 kg. |
| Materiale | Aluminium |
| Ny/Brugt | Ny |
| Producent/Brand | Variant |
| Totalvægt | 3500 kg. |











