Variant model 715 C2 – 750 kg.
29.000 kr. inkl. moms23.200 kr. eks. moms
- Demotrailer
- Populære dimensioner
- Lukket cargotrailer
Fri levering – Vi har fri levering ved køb over 15.000 kr., hvis leveringsadressen er på Sjælland og i København
Retur Politik – Vi yder 14 dages fortrydelsesret fra køber modtager varen. Se vores “handelsbetingelser“
Sikker Betaling – Med kreditkort via godkendt betalingsformidler.
Cargotrailer i populære dimensioner! Demo-trailer
Variants model 715 C2, er en attraktiv cargotrailer med populære dimensioner. Traileren har en solid konstruktion og gennemtænkte detaljer, hvilket gør den velegnet til håndværkere, entreprenører eller andre erhverv, hvor pålidelighed og funktionalitet er afgørende, for at få hverdagen til at glide lettere.
Trailerens totalvægt er 750 kg. Den er desuden uden påløbsbremse, hvilket sikrer dig et minimalt vedligeholdelseskrav. Traileren er udstyret med seks indvendige surringsøjer, så lasten kan fastgøres sikkert under transport. Et næsehjul medfølger som standard og gør traileren let at manøvrere, når den er frakoblet køretøjet.
Yderligere information
| Antal aksler | 1 |
|---|---|
| Bredde | 194 cm |
| Bredde (indvendig) | 148 cm |
| Bremser | Nej |
| Højde | 210 cm |
| Højde (indvendig) | 157 cm |
| Længde | 395 cm |
| Længde (indvendig) | 258 cm |
| Lasteevne | _428 kg |
| Materiale | Finér |
| Ny/Brugt | Demo, Ny |
| Producent/Brand | Variant |
| Totalvægt | _750 kg. |







