Brenderup model 2205 SUB – 750 kg.
8.995 kr. inkl. moms7.196 kr. eks. moms
- Bemærkelsesværdige 40 cm. sidehøjde
- Ideel til transport af længere emner
- En del af Brenderups serie 2000 trailere
Fri levering – Vi har fri levering ved køb over 15.000 kr., hvis leveringsadressen er på Sjælland og i København
Retur Politik – Vi yder 14 dages fortrydelsesret fra køber modtager varen. Se vores “handelsbetingelser“
Sikker Betaling – Med kreditkort via godkendt betalingsformidler.
Yderligere information
| Antal aksler | 1 |
|---|---|
| Bredde | 175 cm |
| Bredde (indvendig) | 128 cm |
| Bremser | Nej |
| Højde | _95 cm |
| Højde (indvendig) | _40 cm |
| Længde | 322 cm |
| Længde (indvendig) | 204 cm |
| Lasteevne | _575 kg. |
| Materiale | Stål |
| Ny/Brugt | Ny |
| Producent/Brand | Brenderup |
| Totalvægt | _750 kg. |







